Bobcat Kiralayarak Zamandan Ve Paradan Tasarruf Sağlayabilirsiniz.

Hakkımızda

Bobcat Kiralama Merkezi

Bobcat kiralama firmamız inşaat sektörünün başlangıç adımı olan hafriyat ve alt yapı konusunda uzun yıllardır istanbul bölgesi ve yakın illerde hizmet vermektedir. 1990’lı yılların sonlarında başladığımız inşaat ve hafriyat sektöründeki çalışmalarımız 2000’ lı yılların sonuna kadar kazıcı yükleyiciler ve standart ekskavatörler ile devam etmiştir. Bu süreç içerisinde hafriyat, alt yapı ve taahhüt işleri konusunda başarılı projeler çıkarıp deneyimler elde ettik.

2000’li yılların başında sektörümüze olan rağbet sonucunda pazarın daralması, maliyetlerin yükselmesi, insan gücünün çoğu alanda yetersiz kalıp ihtiyaçların değişmesi bizleri yeni arayışlara doğru sürükledi. Bu arayışta uzun yıllardır Avrupa’da büyük makinaların yerini bıraktığı, insan gücünden ve zamandan büyük tasarruf sağlayan mini makina bobcat grubunun ihtiyaçlarımıza cevap vereceğini gördük ve kiralık bobcat olarak makina parkımıza bir de mini grup eklemeye başladık.

Vermiş olduğumuz hizmetler, Bina Yıkımı, Bina Temeli Açma, Kanal Açma, Alt Yapı Çalışmaları, Peyzaj İşleri, Çevre Düzenleme ile Sınıfında uzman, ehliyetli operatör kadromuz, ruhsatlı ve hızlı iş gören makinelerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Whatsapp Hemen Ara